Οι μαθητές της Γ' Λυκείου μπορούν να παραλαμβάνουν τα απολυτήριά τους, οι ίδιοι ή οι κηδεμόνες (με επίδειξη της ταυτότητάς τους) από τη Δευτέρα 12/6/2017.

Οι κωδικοί για την υποβολή του Μηχανογραφικού Δελτίου θα αποδίδονται στους υποψηφίους από την Τετάρτη 21/6/2017 από τις 8:00 ως τις 14:00.

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2017

Διαδικασίες για την υποβολή Μηχανογραφικών Δελτίων (Μ.Δ.) 2017

Εξέταση ατόμων με αναπηρία και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες στα Ειδικά Μαθήματα 2017.

Ενημέρωση για την εξέταση ειδικών μαθημάτων (16/6/2017)

Προκήρυξη εισαγωγής σπουδαστών/σπουδαστριών στις Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού Ακαδημαϊκού Ετους 2017-18

Μηχανογραφικό δελτίο για τις πανελλαδικές εξετάσεις 2017

Υ.Α. για αριθμό εισακτέων και υποψηφίων στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2017

Προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή στις σχολές Ανθυποπυραγών και Πυροσβεστών

Προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή στις σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων

Ενημέρωση των υποψηφίων για τη διεξαγωγή των Πανελληνίων Εξετάσεων 2017 του Ειδικού Μαθήματος της Αγγλικής Γλώσσας

Ενημέρωση των υποψηφίων για τα ΤΕΦΑΑ (23-05-2017)

Προκήρυξη διαγωνισμού επιλογής σπουδαστών-τριών για τις Ανώτατες και Ανώτερες Στρατιωτικές Σχολές

Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων 2017 (ΓΕΛ, ΕΠΑΛ και ειδικών μαθημάτων)

Αίτηση - Δήλωση υποψηφιότητας συμμετοχής στις  Πανελλαδικές εξετάσεις 2017 (προθεσμία υποβολής: ως την Παρασκευή 10/3/2017)

Ενημέρωση υποψηφίων (μαθητών και αποφοίτων) σχετικά με τη λειτουργία των Στρατιωτικών Σχολών για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018

Εγκύκλιος ενημέρωσης για τις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2017

Ύλη πανελλαδικών εξετάσεων 2017

Ώρες ενημέρωσης γονέων και κηδεμόνων από τους καθηγητές του σχολείου

Τα στατιστικά του σχολείου μας

Πρόσκληση παρουσίασης στρατεύσιμων κλάσης 2020 (γεννηθέντων το έτος 1999)

Tο Ωρολόγιο Πρόγραμμα των Τάξεων Γενικού Λυκείου

Η Ηλεκτρονική Τάξη (e-class) του 1ου Γενικού Λυκείου Χαϊδαρίου

Διδακτική Άσκηση Φοιτητών

Συνάντηση με την Ιστορία της περιοχής (από την ιστοσελίδα του Δήμου Χαϊδαρίου)

Διαχείριση Ιστοσελίδας: Γεωργιάδη Χρυσαυγή, Κατσίκη Άννα, Μπιλανάκη Ελευθερία, Παπαζάνη Αγγελική.